Adres ul. Krzeczowska 20, 32-700 Bochnia Telefon 536 281 931 Telefon730 015 672 Notemaster en

Kontakt


Dane firmy:
Notebook Master Centrum Szkoleń i Serwis s.c.
Piela Stanisław, Piela Maciej

Adres:
ul. Krzeczowska 20, 32-700 Bochnia, Polska
NIP: 868-190-61-01
REGON:120803370

Nr kona banku:
PLN mBank 92 1140 2017 0000 4502 0902 0332
EUR mBank PL 31 1140 2004 0000 3312 0459 6583
BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK

 

Wioleta Fijał
ksiegowosc@notemaster.pl
tel. +48 790 347 302

 

Informacje oraz kalendarz szkoleń: 
centrumszkolen@notemaster.pl


Kierownik ds. szkoleń Ryszard Jonak
rjonak@notemaster.pl
tel. +48 536 281 931

 

Z-ca kierownika ds. szkoleń Artur Kowalewski
a.kowalewski@notemaster.pl
tel. +48 730 015 672

 

Stanisław Piela
spiela@notemaster.pl
tel. +48 796 146 189

Anna Godzik-Stawiarz
astawiarz@notemaster.pl
tel. +48 791 822 099

 

Ewelina Maciaszek
emaciaszek@notemaster.pl
tel. +48 607 201 235

 

Justyna Oleksy
joleksy@notemaster.pl
tel. +48 730 040 535

 

Michał Grodowski
mgrodowski@notemaster.pl
tel. +48 730 015 695

 

 

 

nasze kursy


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profesjonalnymi szkoleniami z zakresu serwisowania elektroniki, odzysku danych, cyberbezpieczeństwa, administrowania serwera oraz sieci teleinformatycznych.


Staramy się, aby każdy z uczestników znacznie podniósł swoje kompetencje oraz zyskał wiedzę w tej dziedzinie.

sprawdź nasze REKOMENDACJE


Logo

 

Centrum Szkoleń Notebook Master
PROFESJONALNE SZKOLENIA

 

Z zakresu:
- serwisowania elektroniki. Naprawy urządzeń elektronicznych z zastosowaniem schematu. Lutowanie układów BGA
- odzysku danych. Systemy plików FAT oraz NTFS
- cyberbezpieczeństwa. 
- administracja serwera. Active Directory, Konfiguracja DNS, DHCP, Hyper-V, Zasady grup GPO