Twój koszyk jest pusty!
- Zgoda
- Szczegóły
- O plikach Cookie
Wymieniaj układy montowane w technologii BGA, THT, SMT.
Naucz się korzystać z oscyloskopu aby usprawnić proces diagnostyki.
Namierz usterki przy użyciu kamery termowizyjnej.
+23% VAT
Start 24.02.2025
Zostały 2 miejsca
Formy płatności
Najbliższy termin szkolenia
Start 24.02.2025Koniec 28.02.2025
Forma
Szkolenie hybrydowe40 godzin dydaktycznych (5 dni)
Poziom
Poziom średnio-zaawansowanyOtrzymasz certyfikat ukończenia
Potrzebujesz pomocy?
Zamów bezpłatną konsultacjęUczestnik kształcenia po jego zakończeniu umie lutować układy BGA, co jest kluczową umiejętnością w świecie nowoczesnej elektroniki, gdzie tego typu układy scalone są stosowane w zaawansowanych urządzeniach jak komputery, smartfony czy konsole do gier.Opanowanie tej techniki pozwala na skuteczną naprawę i utrzymanie urządzeń, które cechują się wysoką gęstością komponentów i małymi rozmiarami.
Zostaw swój numer, nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania.
Zamów bezpłatną konsultacjęRozwiń wszystko
Szkolenie realizowane jest w godzinach 8:45-16:00 w formie online.
Tydzień przed szkoleniem otrzymasz od nas e-mail z zaproszeniem na szkolenie.
Po potwierdzeniu realizacji w wybranym terminie na maila otrzymasz identyfikator spotkania oraz hasło do Platformy ZOOM. Platforma ZOOM odpowiedzialna jest za komunikację z trenerem.
Na podany adres wyślemy kompletne wyposażenie serwisowe do realizacji zadań praktycznych.
Lista urządzeń, które zostaną wysłane do ciebie na czas trwania szkolenia znajduje się w zakładce "Wyposażenie szkoleniowe online".
Szkolenie realizowane jest w godzinach 8:45-16:00 w formie stacjonarnej.
Tydzień przed szkoleniem skontaktujemy się w celu potwierdzenia realizacji.
Nie musisz nic ze sobą przywozić! Każda sala szkoleniowa składa się z 6 stanowisk roboczych wyposażonych we wszystko co niezbędne do zajęć praktycznych.
Każdy kursant otrzymuje na czas szkolenia drogą kurierską całe wyposażenie serwisowe potrzebne do realizacji kursu. Stanowisko serwisowe składa się z:
maszyna BGA, podgrzewacz ceramiczny, lutownica grotowa, lutownica na gorące powietrze, zasilacz laboratoryjny z przewodami, pochłaniacz oparów dymu, programator EPZ, mata silikonowa do lutowania, sonda pomiarowa, multimetr, oscyloskop, szczotka ESD, pendrive, box z drobnymi narzędziami serwisowymi ( zestaw niezbędnych śrubokrętów, otwierak, szpatułka, pęsety, nożyk, spoiwo lutownicze, taśma absorpcyjna, topnik, odsysacz spoiwa, kombinerki) izopropanol, przygotowane laptopy/płyty główne niezbędne do ćwiczeń, wizualizer, fartuch antyelektrostatyczny, zestaw układów BGA do ćwiczeń, zestaw sit do montowania kul BGA, kule BGA 0,30 mm, kule BGA 0,35 mm, kule BGA 0,40 mm, kule BGA 0,45 mm, kule BGA 0,50 mm, kule BGA 0,55 mm, kule BGA 0,60 mm.
8:45 - Start szkolenia.
10:15-10:30 - Przerwa 15 min.
12:00-12:45 - Przerwa obiadowa 45 min.
14:15-14:30 - Przerwa 15 min.
16:00 - Koniec szkolenia.
Każdy kursant realizujący szkolenie stacjonarnie ma do dyspozycji kawę z ekspresu, ciastka, herbatę oraz wodę. Obiad jest wliczony w cenę szkolenia.
Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy. Jesteśmy dostępni od 8:00-16:00.
Aleksandra Dziadowiec
tel: +48 572-995-842
E-mail: adziadowiec@notemaster.pl
Jeśli potrzebujesz pomocy odnośnie wyposażenia stanowiska szkoleniowego nasz zespół służy pomocą 24 godziny na dobę.
Maciej Piela
tel: +48 518-115-526
E-mail: mpiela@notemaster.pl
Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat Notebook Master oraz zaświadczenie w wersji elektronicznej.
Certyfikat zawiera: imię i nazwisko uczestnika, nazwę kształcenia, liczbę godzin kształcenia, nazwę i adres organizatora, termin realizacji kształcenia, numer certyfikatu wraz z datą wystawienia, znak jakości MSUES oraz znak wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS). Ponadto po zrealizowaniu każdego z etapów kształcenia uczestnik otrzymuje zaświadczenie potwierdzające jego ukończenie. Dokument zawiera powyższe informacje oraz nazwę etapu.
Uczestnikami grupy są osoby, które ukończyły wyżej opisane szkolenie. Uczestnicy grupy mają możliwość wspólnego rozwiązywania problemów, wymiany doświadczeń czy podpowiedzi w zakresie zakupu sprzętu/części. Dla absolwentów naszych szkoleń - dostęp do grupy jest całkowicie bezpłatny.
Materiały szkoleniowe
Po kursie otrzymasz materiały szkoleniowe dzięki którym będziesz mógł wspomóc swoją wiedzę podczas samodzielnej pracy jako serwisant naprawiający sprzęty elektroniczne.
Trener IT
Elektronika, BGA, programowanie.
średnie