Adres ul. Krzeczowska 20, 32-700 Bochnia Telefon 536 281 931 Telefon796 146 189 Notemaster en

Realizacja szkoleń zdalnychWychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, jakie stawia nam obecny rynek, realizujemy nasze szkolenia również w formie zdalnej. Jest to połączenie wieloletniego doświadczenia trenerów w zakresie szkoleń stacjonarnych, doskonałej platformy Zoom oraz stanowiska szkoleniowego, w które każdy z uczestników zostaje zaopatrzony drogą kurierską na czas trwania szkolenia (wyposażenie oraz materiały szkoleniowe).

Platforma Zoom umożliwia zdalną komunikację pomiędzy uczestnikami kształcenia a trenerem i zapewnia wysoką jakość obrazu oraz audio w technologii HD. Platforma pozwala na udział w szkoleniach online z dowolnego urządzenia, PC, Mac, tabletów oraz smartfonów. Podczas spotkań organizowanych za pomocą Zoom, można udostępniać ekran oraz aplikacje.
Wizualizer - umożliwia pokazywanie dowolnych przedmiotów lub dokumentów w powiększeniu, daje trenerom możliwość przedstawienia i omówienia podczas praktycznej części szkoleń, np.: w przypadku szkolenia z serwisowania elektroniki – montaż układów scalonych lub programowanie układów IC.

 

Zoom


Jest to dokładnie to samo szkolenie jak w przypadku szkolenia stacjonarnego, odbywające się w czasie rzeczywistym. Wyposażenie osoby odbywającej kurs w obu przypadkach jest takie samo. Zdarza się realizacja kształcenia w obu formach na raz w trakcie jednego szkolenia.

Dzięki nowoczesnej platformie trener będzie mógł śledzić poczynania uczestników na ekranie oraz udzielać im praktycznych wskazówek, odpowiadać na pytania oraz przeprowadzać ćwiczenia praktyczne z omawianego zakresu. Jest to doskonała forma szkolenia dla osób, które nie mają możliwości odbycia kształcenia stacjonarnego w siedzibie naszej firmy.

W przypadku szkolenia zdalnego do uczestników szkolenia zostaną wysłane wszystkie niezbędne do jego przeprowadzenia narzędzia i akcesoria.

Na przykład dla szkolenia z zakresu Specjalista serwisant elektroniki : zasilacz serwisowy, multimetr, stacja lutownicza BGA na podczerwień, lutownica grotowa i lutownica na gorące powietrze, programator IC oraz cała gama akcesoriów od śrubokrętów, pęset, kończąc na materiałach eksploatacyjnych, jak cyna, topnik, izopropanol i wiele innych.

nasze kursy


SPECJALISTA SERWISANT  ELEKTRONIKI

 

ODZYSK DANYCH

 

ADMINISTRACJA SERWERAMI

 

SIECI TELEINFORMATYCZNE

 

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

 

PROFESJONALNE WARSZTATY SERWISOWANIA ELEKTRONIKI

 

LUTOWANIE W TECHNOLOGI THT I SMT

Projektowanie, wdrażanie i diagnostyka sieci w małej firmie.


Projektowanie, wdrażanie, diagnostyka i bezpieczeństwo rozległych sieci firmowych.


Zaawansowane techniki sieciowe i bezpieczeństwo sieci.


Elementy rozwiązań klasy Cloud / Enterpise w sieciach komputerowych.


Wdrażanie Windows Server 2016 z rolą kontrolera domeny


Zarządzanie zasobami w środowisku domenowym Windows Server 2016


Zarządzanie protokołem IPv4 w środowisku Windows Server 2016


Zarządzanie środowiskiem sieciowym z wykorzystaniem usługi zasad grup – Group Policy


Szkolenie elementarne z zakresu diagnostyki. Rodzaje nośników, przechowywanie danych, uszkodzenia logiczne i fizyczne.


Szkolenie zaawansowane - systemy plików FAT.


Szkolenie zaawansowane - systemy plików NTFS.


Szkolenie zaawansowane – systemy plików w środowisku Linux i Unix


Szkolenie elementarne z zakresu diagnostyki usterek komponentów bazowych.


Diagnostyka oraz sposoby naprawy podstawowych usterek występujących w urządzeniach elektronicznych, z zastosowaniem schematu.


Lutowanie układów BGA


Rozszerzona diagnostyka oraz studium przypadków napraw linii zasilania w trybach ACPI S5-S0 - ćwiczenia praktyczne.


Programowanie specjalistycznych układów IC. Diagnostyka przy pomocy oscyloskopu oraz mikroskopu stereoskopowego


Boot Up Sequence jako niezbędny element zaawansowanej naprawy złożonych usterek płyt wielowarstwowych - warsztaty.


Smartphone - Ty go masz czy on Ciebie


Jak zadbać o bezpieczeństwo pracy w Twojej firmie


Obsługa komputerów marki Apple


Podstawy diagnostyki i usuwanie usterek występujących w elektronice


Lutowanie w technologi THT i SMT


Profesjonalne warsztaty serwisowania elektroniki (Tryb indywidualny/grupowy)


Dla pracowników i pracodawców


Dla samozatrudnionych


Dla bezrobotnych


sprawdź nasze REKOMENDACJE


Logo

 

Nasza misja

Jednym z najczęściej zadawanych nam pytań, jest pytanie o to - "Skąd wziął się pomysł na organizację szkoleń z branży IT, z zakresu serwisowania elektroniki, czy pozostałych realizowanych tematów?" Odpowiedź jest bardzo prosta. Głównym powodem jest to, iż obserwując sytuację w branży zauważyliśmy pogarszanie się jakości świadczonych usług zarówno przez serwisy elektroniki, serwisy komputerowe, firmy świadczące usługę opieki informatycznej, administracji serwerami czy odzysku danych. W wyniku tego słychać było coraz gorsze opinie na temat firm IT, serwisów i świadczonych przez nie usług. Następstwem takiej sytuacji jest brak zaufania Klientów do tego rodzaju usług, co na przykład w przypadku serwisów skutkuje zmniejszająca się ilość sprzętów oddawanych do naprawy.

Świadcząc przez wiele lat usługi z zakresu serwisowania laptopów czy obsługi informatycznej firm, utożsamiając się mocno z branżą nie mogliśmy pozwolić na taki stan rzeczy. Uruchomiliśmy i rozwinęliśmy Centrum Szkoleń sukcesywnie poszerzając ofertę szkoleniową, a naszą misją stało się podnoszenie kompetencji, wiedzy i umiejętności osób świadczących usługi w zakresie administracji sieci i serwerów, odzysku danych czy napraw sprzętu elektronicznego. Naszym głównym celem jest zerwanie ze stereotypem funkcjonującym o branży, według którego wykonujący usługę uczy się i zdobywa wiedzę na sprzęcie klienta. Po przebytych szkoleniach będą Państwo w stanie prawidłowo i profesjonalnie działać w obrębie wykonywanych prac. Przyczyni się to do obniżenia kosztów usług świadczonych dla Państwa Klientów oraz poprawy opinii na temat Państwa firmy czy całej branży, w której wspólnie działamy.